تلفن : 026 32 23 16 96
درباره شرکت آریانا افراز بدانید.

درباره شرکت آریانا افراز بدانید.

شرکت فن آوران آریانا افراز به عنوان یک شرکت دانش بنیان در زمینه سیستم‌های کنترل و مدیریت هوشمند پابه عرصه گذاشته است. از مهمترین اهداف این شرکت ارائه محصولات کاملا ایرانی با کیفیتی در خور مردم عزیز ایران می‌باشد.

 

 

شرکت فن آوران آریانا افراز به عنوان یک شرکت دانش بنیان در زمینه سیستم‌های کنترل و مدیریت هوشمند پابه عرصه گذاشته است. از مهمترین اهداف این شرکت ارائه محصولات کاملا ایرانی با کیفیتی در خور مردم عزیز ایران می‌باشد که این محصولات عبارتند از: سیستم هوشمند کنترل دما و رطوبت سیلو، سیستم هوشمند کنترل دما و رطوبت سردخانه، سیستم مانیتورینگ هوشمند گلخانه، سیستم مانیتورینگ هوشمند دما و رطوبت انبارهای دارو و مواد غذایی، کنترل هوشمند خودرو و انواع دیتالاگرهای دما و رطوبت است. این سیستم‌ها که با جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات و با همکاری شرکت‌های دانش بنیان الکترونیکی ساخته شده‌اند، می‌توانند به بهترین شکل و بدون دخالت دست انسان، عملیات کنترل دما و رطوبت را به عهده گرفته و حتی از بروز خطاهای سیستمی نیز جلوگیری نمایند.
شرکت آریانا افراز مفتخر است که با داشتن کاملترین نرم افزار تحلیل داده‌های چندگانه سنسورهای دما و رطوبت و همچنین در اختیار داشتن بیش از 1200 سنسور دمایی، توانسته به عنوان یکی از پیشتازان در زمینه نقشه برداری دمایی مطرح شود.
سیستم مانیتورینگ هوشمند تولید شده توسط شرکت آریانا افراز به دلیل آنلاین بودن، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بسیار زیاد، دقت اندازه گیری فوق‌العاده دقیق، نرم افزار کنترل تحت وب کاملا فارسی با قابلیت ارائه انواع گزارشات آنلاین و آفلاین، ترسیم انواع نمودارها، مقایسه و تحلیل داده‌ها و مهمتر از همه قیمت و خدمات مناسب در داخل کشور، توانسته نیاز بسیاری از شرکت‌ها را در خصوص ایجاد بالاترین درجه کیفی نگهداری از محصولات، فراهم سازد.

 

استراتژی شرکت فن آوران آریانا افراز

در راستای عمل به شعار تولید محصول با کیفیت ایرانی و احترام به مشتریان، استراتژی جدید شرکت آریانا افراز تدوین شد

از آنجا که آریانا افراز تمام تلاش خود را جهت تحقق شعار مشتری مداری به کار برده است، لذا تغییر رویکرد این شرکت در سال 1399 در جهت بهبود کیفیت خدمات و محصولات بوده و این اقدامات در جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان ارجمند انجام شده است. در حال حاضر آریانا افراز توانمندی ارائه هر نوع خدمات و محصولات را بر اساس درخواست مشتریان به صورت کاملا سفارشی و یا محصول محور دارا بوده و با توجه به شرایط بازار، استراتژی خود را تدوین نموده است.

شرکت فن آوران آریانا افراز با تکیه بر دانش مهندسین ایرانی، کارمندان متعهد شرکت و همکاری با شرکت‌های همسو، برنامه‌های بلند مدت برای تولید محصولات با کیفیت را تدوین کرده و در حال حاضر نیز در این مسیر ثابت قدم گشته است. استراتژی تدافعی-رقابتی این شرکت این امکان را میسر کرده تا در مسیر تولید تجهیزات مانیتورینگ، با رصد دقیق نیاز بازار، حتی به صورت فصلی و مقطعی، محصولات و خدمات مناسب را روانه بازار کند. این استراتژی سبب شده تا محصولات دقیقا منطبق بر نیاز مشتریان تولید شده و بخش بزرگی از نیاز بازار را تامین کند.

با توسعه بخش روابط عمومی شرکت، امیدواریم ارتباط مداوم با مشتریان، به اصلاح هرچه بهتر تجهیزات تولید شده و خدمات ارائه شده منجر شود و در آینده‌ای نزدیک آریانا افراز را سرافرازتر از همیشه ببینیم.

گواهی های اخذ شده شرکت آریانا افراز

 گواهینامه HSE
گواهینامه HSE
  نمایشگاه ایران فارما 2019
حضور موفق
در نمایشگاه ایران فارما 2019
 نمایشگاه ایران فارما 2021
حضور موفق
در نمایشگاه ایران فارما 2021