تلفن : 026 32 23 16 96

دیتالاگر یا همان ثبات که گاهی نیز به اختصار لاگر نامیده می‌شود، یک وسیله الکترونیکی است که با توجه به شرایط محل نصب آن می تواند دما، رطوبت، آلایندگی و ... را ثبت کرده و گزارش گیری دوره‌ای از وضعیت محل مورد نظر را به سادگی در اختیار کاربران خود قرار دهد. از آنجا که دیتالاگر یک وسیله الکترونیکی است، لذا تمام گزارش‌هایی که ثبت کرده تنها از طریق سیستم های الکترونیکی قابل مشاهده و بازیابی هستند.

درباره دیتالاگر بیشتر بدانید

به طور کلی دیتالاگر تنها یک وسیله است که کار ثبت اطلاعات را انجام می‌دهد ولی مانیتورینگ مجموعه‌ای از دستگاه‌ها است که علاوه بر ثبت اطلاعات، وظیفه کنترل و نظارت و حتی اصلاح وضعیت و ارسال هشدار را نیز بر عهده دارد

عملیات جمع آوری اطلاعات از کل فضای انبارش که می‌تواند انبار، سردخانه، خودرو و حتی فضاهای کوچکتر باشد که در نهایت این اطلاعات توسط یک نرم افزار تحلیل داده به صورت گرافیکی و گزارش مفصل ارائه می‌شوند را عملیات نقشه برداری دمایی یا به اختصار نقشه دمایی می‌گویند

درباره نقشه دمایی بیشتر بدانید

با توجه به اینکه توزیع دما در مکان‌های مختلف انبار، سردخانه، کول باکس و دیگر مکان‌های انبارش دارو یا مواد غذایی، به صورت یکنواخت نبوده و معمولا محل های ورود و خروج یا کناره های دیوارها، محل‌های نزدیک به درب‌ها و نیز محل‌های نزدیک به سیستم های سرمایش و گرمایش، با تنش‌ها و نوسانات بیشتر دمایی مواجه هستند، لذا نقشه برداری دمایی می‌تواند به خوبی مشخصه توزیع دما در مکان‌هایی که محصولات حساس در آنها نگهداری می‎‌شوند را نمایان کند.

درباره نقشه دمایی بیشتر بدانید
سوالات متداول

تیم پشتیبانی ارتباط با شرکت و طرح سوال خود

شما میتوانید سوالات خودتان را با استفاده از تکمیل فرم پایین، با ما در میان بگذارید.کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ سوالات شما را خواهند داد.

ارتباط با تیم پشتیبانی

لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید

محصولات مانیتورینگ متنوع و با کیفیت، مزیت خدمات ماست

لطفا از نمایشگاه محصولات مانیتورینگ ما دیدن فرمایید و در صورت وجود هرگونه سوال با ما در ارتباط باشید