تلفن : 026 32 23 16 96
نرم افزار تحب وب رایگان

نرم افزار تحب وب رایگان

نرم افزار تحت وب  شرکت آریانا که نتیجه سال‌ها تلاش و به روز رسانی‌های متنوع می‌باشد، بر اساس الگوریتم‌های هوش مصنوعی طراحی شدهvisual-studio-logo و بر پایه زبان‌های برنامه نویسی ASP.Net به اجرا درآمده است.
این نرم افزار با راه انداز Microsoft Net Framework نسخه 4 به بعد اجرا شده و از طریق سرویس IIS در هر رایانه‌ای قابل نصب و راه اندازی است.


یکی از مهمترین مزایای نرم افزار تحت وب به دیگر نرم افزارها در این است که این نرم افزار تنها یکبار نیاز به نصب داشته و می‌تواند بر روی هر رایانه‌ای در هر کجای دنیا نصب شده و به راحتی با انواع دیتالاگر و سیستم‌های مانیتورینگ مرتبط شده و گزارش‌های متنوع را در اختیار کاربران قرار دهد.
همچنین می‌توان با ایجاد سطوح دسترسی برای هر کاربر، گزارش‌های نرم افزار را محدود به نوع دسترسی و نیاز کاربر نمود.
نرم افزار جامع تحت وب آریانا افراز با اتصال به پایگاه داده SQL Server می‌تواند تا مدت زمان نامحدود اطلاعات سنسورها را ذخیره کرده و هر نوع گزارشی را حتی تا چند سال قبل به کاربران ارائه نماید. در این نرم افزار سعی شده از روش‌های جدید برنامه نویسی استفاده شود تا سرعت گزارش گیری تا حد امکان به بالاترین سطح رسیده و کاربری نرم افزار در عین سادگی، بسیار متنوع باشد تا هر نوع نیاز کاربران را به طور کامل برآورده نماید.

امکانات منحصر به فرد نرم افزار

گزارش‌های متنوع با کاربری آسانگزارش نرم افزار تحت وب

ما با شناخت کامل از نیاز مشتری، نرم افزار را طوری طراحی کرده ایم که کاربر بتواند برای هر بازه زمانی دلخواه خود با فاصله زمانی داده های دلخواه ، گزارش کاملی از داده ها را داشته باشد و بتواند هر لحظه که میخواهد این گزارشات را نمایش، ذخیره (در قالب فایل اکسل یا PDF ) و یا چاپ کند.

تیم برنامه نویسی نرم افزار، تمام تلاش خود را کرده است که بخش گزارش گیری نرم افزار، در کنار تحلیل دیتاهای بسیار پیجیده و کامل، رابط کاربری بسیار ساده و آسانی را داشته باشد، تا تمام پرسنل یک مجموعه به راحتی بتوانند عمل گزارشگیری از داده ها و تحویل به مدیریت مجموعه را داشته باشند.

 

گزارش گیری

نمودارهای یکپارچه و پویا

یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار تحت وب سیستم مانیتورینگ ، توانایی نرم افزار در تحلیل و مقایسه و مرتب سازی داده ها در دیتابیس است که این امکان را فراهم میکند تا داده های سنسور های رطوبت و دما را از نظر زمانی و مقداری مقایسه و در قالب یک نمودار شماتیک به کاربران نمایش بدهد تا کاربران به راحتی بتوانند روند تغییر دما و رطوبت را مشاهده کنند.

 

 

دسترسی همیشگی اطلاعات

اگر بخواهیم مهمترین مزیت نرم افزار تحت وب سیستم مانیتورینگ را بیان کنیم، باید به همیشه و همه جا در دسترس بودن اطلاعات و امکان گزارشگیری از این اطلاعات در هر مکان و زمانی اشاره کرد.
درواقع اینروزها اکثر شرکت های بزرگ، در حال تلاش برای ارائه خدمات تخصصی خود به مشتریان در سرویس های ابری (Cloud) هستند.
مزیت بسیار ارزشمند این نوع خدمات تحت وب، امکان دسترسی به داده ها و مشاهده تمام گزارشات گذشته است.
از این رو ما برای سیستم های مانیتورینگ خود، نرم افزار های تحت وب طراحی کرده ایم که مشتریان دیگر نگران نحوه دسترسی به اطلاعات و متمرکز شدن اطلاعات فقط در یک مجموعه خاص نباشند.

 

گزارش گیری با سرعت بسیار بالا

نرم افزار تحت وب سیستم مانیتورینگ بدلیل حجم کم و پلتفرم ساده برنامه نویسی خود و تلاش برنامه نویسان در هرچه بهینه بودن کد های نرم افزار و استفاده حداقلی از منابع سیستم سرور، تبدیل به یک نرم افزار بسیار سبک و سریع برای سیستم سرور شده که این نکته بسیار حائز اهمیت در سرعت عمل کاربر هنگام استفاده از نرم افزار شده است.

 

 

محاسبات دقیق تعادل و انحراف دمایی

همانطور که که گفته شد،نرم افزار تحت وب سیستم مانیتورینگ، بدلیل داشتن قابلیت ذخیره و تحلیل داده های الکترونیکی در دیتابیس، توانایی انجام محاسبات بسیار دقیق و مقایسه داده ها برای بدست آوردن داده های آمارای دقیق را دارا است.

 

 

گرافیک جذاب، ساده و کارآمد

شاید این فکر به ذهن شما رسیده باشد که نرم افزار تحت وب مانیتورینگ، با توجه به ماهیت کاری خود و وجود اطلاعات آماری بسیار بالا، حتما ظاهری بسیار پیچیده و رابط کاربری سخت و پیچیده ای دارد. اما باید به شما بگوییم، که نرم افزار تحت وب طراحی شده توسط تیم نرم افزاری شرکت مهاتک، ظاهری زیبا و ساده ، با منو های تماما فارسی دارد که به لطف چنین طراحی کاربران حتی بدون نیاز به آموزش اولیه، به راحتی میتوانند تمام نیاز خود در گزارش گیری از سنسور های دما و رطوبت سیلو ها را برطرف کنند.